Elephant Girls nugalėjo MFM Queens

Elephant Girls vs MFM Queens

„FirstBank Female Basketball Team“, „Elephants Girls“ sekmadienį Sam Oguche krepšinio varžybų finale įveikė „MFM Queens“.

Iškovojusi pergalę, „Elephant Girls“ dar kartą įvedė savo komandą į Nigerijos krepšinio ratą kaip jėgą.

Nacionalinio stadiono uždaroje sporto salėje, Surulere, Lagose, vykusiame renginyje „Bankers“ įveikė „Olukoya Queens“ rezultatu 52:40 įtemptoje kovoje.

Rungtynės, kurias sirgaliai pavadino vienpusišku, prasidėjo sparčiu tempu, kai pirmajame ketvirtyje buvę Afrikos čempionai dominavo prieš varžovus 16:6.

Antrajame ketvirtyje bankininkai sustiprino savo pranašumą dar vienu puikiu pasirodymu ir laimėjo 28:14.

Nors „MFM Queens“ kovojo trečiajame kėlinyje, jų ryžtas neturėjo jokios įtakos, nes „FirstBank“ moterų krepšinio komanda išlaikė pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje gerbėjų paskatintos, „Elephant“ merginos pademonstravo savo ryžtą išlaikyti geriausios moterų krepšinio komandos Nigerijoje ir vienos geriausių žemyne ​​poziciją, kai iškovojo pergalę 52:40.

Džiaugiasi merginų pasirodymu, treneris Lati Erinfolami sakė, kad komanda ir toliau sunkiai dirbs, kad išlaikytų aukštą lygį, dėl kurio yra žinomos.

„Tai buvo geras žaidimas. Merginos buvo pasiryžusios tobulėti, todėl dominavo nuo pradžios iki pabaigos. Ir toliau skatinsiu juos dirbti. Mums tai tik šio sezono pradžia.

„Esant dabartinei komandos formai, galima drąsiai teigti, kad komanda pakartos pergalę Lagose vykstančiame Dr DK Olukoya krepšinio turnyre“, – sakė treneris.