NPFL: Rivers, kova dėl plynaukštės titulo intensyvėja, drambliai Ibadane

Rivers united fc

keturi Visą savaitę besitęsiančiose 25-osios Nigerijos profesionalų futbolo lygos rungtynių dienos tęsinyje pirmadienį sprendėsi rungtynės.

Pirmadienį rungtynės prasidėjo trejose rungtynėse ir baigėsi namų komandų pergalėmis, išskyrus Kaduną, kur „Heartland“ sužaidė lygiosiomis su „Wikki Tourists“.

Buvo pasirinktos rungtynės, kuriose buvo kovojama dėl Rivers United ir Plateau United titulų, kur abi komandos iškovojo pergales.

Nors Riversas buvo rožinis prieš Niger Tornadoes Port Harcourt, Plateau United sunkiai pelnė taškus prieš Continental Hope Remo Stars.

Upės per stiprios tornadams

Rezultatyviausias Ishaqas Kayode’o žaidėjas išvedė Rivers United į priekį po valandos po to, kai Maurice’as Chukwu atliko perdavimą su Lucky Jimimo žetonu.

Namų komanda padvigubino savo persvarą dvi minutes po to, kai Nwagua Nyima smūgiavo žemu Chijioke Akunetos skersiniu, baudos aikštelėje atakavusi „Tornadoes“ vartininką.

Po 10 minučių vyšnią ant lyderio torto pridėjo pakaitas Konanas Ruffinas Ngouanas, kai „trečią kartą“ smogė Riversui po to, kai Nelsonas Esoras buvo paleistas į „Tornadoes“ langelį.

Pergalė reiškė, kad Riversas išlaikė aukščiausią poziciją su 55 taškais po 25 lygos rungtynių.

Plato Remusui per aukštas

„Plateau United“ persekiojo lyderį „Rivers United“ po sunkios pergalės 1:0 prieš „Remo Stars“ Jose dėl Ibrahimo Buhari smūgio galva antrajame kėlinyje.

Pirmąsias penkias minutes šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau teisėjui užfiksavus pažeidimą, Jesse Akily pelnė įvartį.

„Plateau“ dominavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį, tačiau Remusui atsitrenkė į stiprią užpakalinę eilę su vartininku Kayodu Bankole, kuris sužlugdė jų pastangas.

Kad ir ką Fidelis Ilechukwu sakydavo savo berniukams požemyje, jiems pavyko, nes jie tuo atakavo Remo gynybą ir 55-ąją minutę pelnė vieną įvartį. Gynėjas Ibrahimas Buhari pelnė daugiausiai taškų ir po Akilos centro pastūmėjo Jesse į ketvirtąjį sezono įvartį.

Rungtynių pabaigoje Remo susirinko dominavimo akimirkomis, tačiau šeimininkai atsilaikė ir užsitikrino taškus.

Plateau vis dar yra toli nuo Riverso su 51 tašku iš 25 rungtynių.

3SC numušė svyruojantį dramblį

„Oluyole Warriors“ Ibadane įtikinamai rezultatu 2:0 pranoko šlubuojančius „Elephants of Aba“ ir persikėlė į rezultatą.

Iniciatyvus vidurio puolėjas Mosesas Omoduemeke puikiai derinosi su Lucky Mosesu ir 14 minutę Shooting Stars išsiveržė į priekį.

Tada įvarčių autorius tapo antrojo įvarčio teikėju likus penkioms minutėms iki pertraukos, kai pavaišino Emmanuelį Lucky, kuris paprastu įsikišimu išvedė iš proto namų aistruolius.

Antrasis kėlinys buvo labiau apsikeitimas kontrolėmis, kai Enyimba atliko keletą reidų, kad sugrįžtų, tačiau George’o Finidi komandai buvo per vėlu, nes Shooting apsaugojo savo pirmojo kėlinio įvarčius.

Fighting Heartland turi Wikki

Paskutinės rungtynės pirmadienio kortoje baigėsi be rezultato tarp „Wikki Tourists“ ir „Heartland FC“ Kadunoje.

Aikštės šeimininkai bandė įtvirtinti paskutinę pergalę MFM, tačiau pastebėjo, kad jų svečiai buvo atkaklūs ir liks 10-oje lentelėje.

Heartland pažengė žingsniu aukščiau logotipo, bet vis dar yra raudonojoje zonoje.

Rungtynės tęsiasi nuo antradienio (šiandien) iki ketvirtadienio, prieš pasibaigiant 25 rungtynėms rungtynių dieną.