Treneris liepia „War Elephants“ tęsti po šoko pralaimėjimo Malaizijai

Thai Ekanit Panya veiksmuose prieš Malaiziją.

Tailando treneris Mano Polkingas apkaltino Jonathaną Khemdee raudona kortele, kurią gynėjas gavo pirmojo kėlinio pabaigoje už šokiruojantį pralaimėjimą 2:1 su pagrindiniu Malaizijos varžovu G grupės atidarymo rungtynėse Vietnamo SEA žaidynėse šeštadienio vakarą.

Pakaitinis Nuras Azfaras Fikri Azharas pasirodė esąs Malaizijos didvyris, kai traumos metu sugriebė nugalėtoją ir sukrėtė Tailandą, kuris 16 kartų laimėjo SEA žaidynių vyrų futbolo varžybas.

Azharo nugalėtojas išaiškėjo po to, kai Danial Asri sulygino Malaiziją su karo drambliais vos po valandos.

Tailandas išsiveržė į priekį 33 minutę, kai po klaidos gynyboje į gynybą įsiveržė Patrikas Gustavssonas ir įmušė įvartį.

Polkingas po rungtynių žiniasklaidai sakė, kad raudona kortelė Jonathanui, pašalintam už tai, kad tris minutes po pertraukos paskambino Syahirui Bashah, buvo rungtynių „lūžio taškas“.

„Apmaudu, kad pralaimėjome žaidimą paskutinę rungtynių minutę“, – sakė Polkingas.

„Kadangi nuo pirmojo kėlinio likome vienu žmogumi, turėjome daugiau dėmesio skirti gynybai ir žaisti žaidimą, kurio nežinome.

„Tada antrajame kėlinyje dėl traumos praradome Ekanitą Paniją ir viskas mums tapo dar sudėtingesnė.

„Antroje pusėje nežaidėme gerai, o rungtynių kontrolę perėmė malajai.

“Nėra laiko nusivylimui ar apgailestavimui. Turime judėti toliau, laimėti likusias rungtynes ​​ir patekti į kitą etapą.”

Tailando komandos vadovas Nualphanas Lamsamas atsiprašė Tailando sirgalių dėl pralaimėjimo ir pažadėjo dėti visas pastangas, kad laimėtų likusias trejas grupės rungtynes.

Tailandas pirmadienį 19 val. (Tailando laiku) susikaus su Singapūru Thien Truong stadione Nam Dinh.

Kitose šeštadienio B grupės rungtynėse turnyras prasidėjo dramatiškai, kai vėlyvas smūgis leido jam išlaikyti Laosą lygiosiomis 2:2.

Sunkus Laoso bėgimas ir nuolatinis spaudimas atvedė Ekkamai Ratxachak (14 min.) ir Chony Wenpaserthą (49 min.) į 2:0 per valandą.

Tačiau Singapūras nepasidavė ir 89-ąją minutę Glennas Kwehas pelnė šeimininkų įvartį, o po to Jordanas Emaviwe sekundei iki finalinio švilpuko išlygino rezultatą.